Kthehu lart

Kjo është dëshmia që Gold AG dhe Ghetto Geasy tashmë janë miq

Kjo është dëshmia që Gold AG dhe Ghetto Geasy tashmë janë miq GazetaExpress

Dikur nuk i kishin edhe aq mirë punët mes vete por sot është krejt e kundërta.

Mund të tingëlloj e pabesueshme por reperët Gold AG dhe Ghetto Geasy u pajtuan dhe janë bërë me të vërtetë miq, shkruan lajmi.net

Këtë e dëshmon fakti se kanë filluar ta ndjekin njëri-tjetrin në Instagram madje edhe ti pëlqejnë postimet që publikojnë.

E pse u pajtua me Getin dhe detaje të tjera interesante mund t’i kuptoni në intervistën në vazhdim.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Dhjetor 2017 09:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera