Kthehu lart

Kim tërbon besimtarët, ikonën e Shën Marisë e vendos në pjesët intime (Foto)

Kim tërbon besimtarët, ikonën e Shën Marisë e vendos në pjesët intime (Foto) GazetaExpress

Bukuroshja Kim Kardashian këto ditë të fundit është bërë objekt i sulmeve të pamëshirshme të fansave të saj.

Pas veprimeve që ajo ka bërë, ajo ka tërbuar fansat e saj, transmeton Gazeta Express.

Ajo me fotot që ka postuar ka ‘prekur’ besimtarët.

Së pari ajo u kritikua pasi në rrjetet sociale, shndërroi ikonën fetare, Virgjëreshëm Mari, në një kimoji.

Bukuroshja Kim zbuloi imazhin Kimoji në faqen e saj Instagram të enjten dhe fansat  e saj nuk humbën kohë për të shprehur pakënaqësinë e tyre në emojën e re të cilën ata e quajtën 'pa respekt'.

Më vonë, ajo provokoi përsëri, megjithëse edhe një herë e paraqiti Virgjëreshën Mari në mënyrë të dukshme, këtë herë si një ikonë e zbukuruar në veshjen e saj të zezë dhe të hijshme.

Ajo ikonën fetare e kishte vënë në mes të gjoksit./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 11:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera