Kthehu lart

Këto të pasme bombastike ju çmendin me mëngjes (Foto)

Këto të pasme bombastike ju çmendin me mëngjes (Foto) GazetaExpress E enjte, 16 Shkurt 2017 10:31

Blac Chyna kunata e Kim Kardashian nuk e ka ndërmend të ndalet.

Pas fotografive të postuara lakuriq, ajo tani po provokon fansat përsëri,transmeton Gazeta Express.

Ajo së fundmi ka postuar disa fotografi në profilin e saj në Instagram e veshur me një fustan të tejdukshëm, ku shihen të gjitha format e saj bombastike./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 16 Shkurt 2017 10:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera