Kthehu lart

Këto të pasme bombastike ju çmendin me mëngjes (Foto)

Këto të pasme bombastike ju çmendin me mëngjes (Foto) GazetaExpress E enjte, 16 Shkurt 2017 10:31

Blac Chyna kunata e Kim Kardashian nuk e ka ndërmend të ndalet.

Pas fotografive të postuara lakuriq, ajo tani po provokon fansat përsëri,transmeton Gazeta Express.

Ajo së fundmi ka postuar disa fotografi në profilin e saj në Instagram e veshur me një fustan të tejdukshëm, ku shihen të gjitha format e saj bombastike./Gazeta Express/


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 16 Shkurt 2017 10:31
  Autori: GazetaExpress

  Merr lajmet e fundit

  • Beatrix lëshon zjarr, fërkon veten dhe heq bluzën (Foto) 0

  Të tjera