Kthehu lart

Këtë javë dalin dy çifte, njëri prej tyre nuk është në nominim (Foto)

Këtë javë dalin dy çifte, njëri prej tyre nuk është në nominim (Foto) GazetaExpress

Këtë javë priten surpriza në spektaklin e së shtunës.

Lupçe është miqësuar shumë brenda shtëpisë me Danjelin dhe me Damianon, por me këtë të fundit duket se i ka më të mira relatat.

Ndërsa Damiano druhet se mund të jetë ai që do të dalë nga vota e publikut këtë javë pas nominimit automatik për shkak të sherrit me Ervinin dhe Olsin, Lupçe shprehet se nëse kjo do të ndodhë ai do ta ndjekë nga pas.

“Po dole ti e bëra dhe unë gati valixhen dal dhe unë mbrapa”, shprehet Lupçe duke shtuar më pas “Unë ta kam thënë që ti nuk ke pasur faj. Prandaj është e shtuna shikohen të gjitha. Ti dole shumë mirë, dole i pastër”./ Big Brother/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 13:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera