Kthehu lart

Këngëtarja shqiptare i bën bashkëshortit surprizën më të bukur për ditëlindje (Foto)

Këngëtarja shqiptare i bën bashkëshortit surprizën më të bukur për ditëlindje (Foto) GazetaExpress

Këngëtarja Julka Gramo  i ka uruar bashkëshortit të saj ditëlindjen në një mënyrë shumë origjinale. 

Surpriza e Julkës për Andin janë dy djemtë e saj.

 “Gëzuar ditëlindjen dashuria ime e pafundme. Këtë vit të bëra dhuratë me ato që mu ndodhën. Dhurata më e madhe janë fëmijët tanë.”- shkruan Julka në foton plot ngjyra dashurie. 

Gëzimit të saj i është bashkura dhe urimi i këngëtares Eneda Tarifa dhe persona të tjerë të njohur të ekranit.

‘Po ti dhe keta yjet tuaj jane dhurata me e madhe moj.’-shkruan Tarifa. Me këtë foto Julka dhe dy djemtë e sjall përcjellin dashuri dhe harmoni pafund.  /Gazet Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 12:34
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera