Kthehu lart

‘Katilja’ e Majkut një bombë e vërtetë, ‘çmend’ me linjat seksi (Foto)

GazetaExpress

Reperi i njohur Majk është ndër më të pëlqyerit në vend.

Ai njihet për zërin e tij të veçantë.

“Katile”, është projekti më i ri i reperit, këngë e cila është pritur mjaft mirë nga të gjithë fansat e tij.

E në këtë klip natyrisht se ju ka tërhequr vëmendjen një femër tërheqëse.

Nga klipi i kësaj këngë kemi ndarë disa fotografitë ku ajo shfaqet aq seksi:    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Maj 2017 14:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera