Kthehu lart

Kapen mat, Majku dhe Melita Nushi për pushime në Austri

Kapen mat, Majku dhe Melita Nushi për pushime në Austri GazetaExpress

Majk ka qenë vitin e kaluar një ndër këngëtaret më t ë përfolur në mediat rozë shqiptare.

E gjithë kjo në saje të djalit të lindur nga një lidhje jashtëmartesore me Majlinda Zekën.
Por, reperi kohët ka mohuar romancën e re me bukuroshen tjetër prishtinase Melita Nushi.

Telegrafi ka arritur të sigurojë disa imazhe fotografike teksa dyshja shihet në Aeroportin Ndërkombëtar të Prishtinës, “Adem Jashari”.

Destinacioni i ardhshëm i dyshes mësohet se do të udhëtojë qyteza e Welsit të Linzit së Austrisë.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Janar 2018 15:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera