Kthehu lart

Kallashi e përkrah një seksbombë në Big Brother (Foto)

Kallashi e përkrah një seksbombë në Big Brother (Foto) GazetaExpress

Big Brother ka filluar dhe qysh tani duket se ata që janë jashtë kësaj shtëpie kanë filluar që të lobojnë për kandidatet që kanë hyrë në shtëpi.

Kallashi është njëra prej tyre e cila qysh tani ka filluar lobimin për njërën prej kandidatëve për të marrë çmimin e madh në këtë shtëpi.

Ajo me anë të një postimi në facebook e ka përkrahur Sidritën, të cilën e konsideron vajzë superseksi, shkruan GazetaExpress.

“Like për Sidritën, një vajzë jo vetëm super sexy por me autoritet dhe karakter të fortë. Suksese”, ka shkruar Donjeta.

Ndryshe Sidrita është një vajzë nga Prizreni edhe pse është e lindur në Tiranë, e cila më parë ka marrë pjesë edhe në konkurse bukurie edhe në sfilata mode. /GazetaExpress/

 

Kjo është kandidatja që e përkrah Kallashi në sfidën e sivjetme të Big Brother. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Mars 2017 19:19
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera