Kthehu lart

Jonida Maliqi merr dhuratën më të bukur nga Dani i saj!

Jonida Maliqi merr dhuratën më të bukur nga Dani i saj! GazetaExpress

Këngëtarja Jonida Maliqi është surprizuar gjatë ditës së sotme nga një kartolinë mjaft e bukur.

Kjo kartolinë është bërë vetë nga vogëlushi i saj Dan dhe në të shkruhet sesa shumë e do mamanë e tij. Duket se djali i këngëtares ka gjetur dhuratën perfekte për të kënaqur nënën e tij./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Mars 2018 18:45
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera