Kthehu lart

Ish-banori i Big Brother mbështet Ervinin: Qëndrofsh më shumë se unë në BB

Ish-banori i Big Brother mbështet Ervinin: Qëndrofsh më shumë se unë në BB GazetaExpress E hënë, 20 Mars 2017 19:43

Ish-banori i Big Brother Erion Zeqiraj ka publikuar në rrjete sociale një foto në​ të cilën shfaqet së bashku me një nga banorët aktual të këtij reality show, Ervinin.

Ai ka shprehur përmes këtij postimi se bën tifo për të. “Me Ervinin e BBA9. Suksese shoku dhe shpresoj dhe uroj të qëndrosh më shumë se mua në shtëpin e Big Brother,”-përfundon postimi i tij në Instagram./Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Mars 2017 19:43
    Autori: GazetaExpress
    • Majk nervozohet keq (Foto) 0

    Të tjera