Kthehu lart

Geti dhe Marina në këtë foto duken si asnjëherë më parë!

Geti dhe Marina në këtë foto duken si asnjëherë më parë! GazetaExpress

Çifti më i përfolur i ditëve të fundit Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, duket se nuk kanë të ndalur sa i përket angazhimeve në punën e tyre që bëjnë

Marina si nuse kosovare, është e angazhuar me punën e saj në TV Klan, ndërsa reperi Geti me koncertet e tija.

Por, edhe pse të angazhuar çifti gjejnë kohë që ta jetojnë dashurinë e tyre të cilën tashmë e kanë kurorëzuar edhe me martesë.

Në një foto që po qarkullon nëpër rrjetet sociale, çifti shihen bashkë dhe vërtet duket se po shkëlqejnë, shkruan “Kosovarja”.

Ata në këtë foto që do e shihni tani, duken shumë të dashuruar. Ja, shikojini dhe binduni.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Dhjetor 2017 21:59
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera