Kthehu lart

Fotinia e BB 9 fillon punë të re, nuk do ju besoni syve kur ta shikoni

Fotinia e BB 9 fillon punë të re, nuk do ju besoni syve kur ta shikoni GazetaExpress

Fitueses së Big Brother 9 duket se nuk i ka shkuar mirë me projektin që tha se do të merej.

Fotinia hapi një kanal të sajin në YouTube ku do të ndante këshilla bukurie. Por kjo zgjati shumë pak. 

Ajo ka ndarë me miqtë e saj në rrjetet sociale një foto ku na prezanton punën e re. Gjendet në super market. 

Nuk e dimë saktësisht se cili është pozicioni i saj në këtë market, por është larg asaj që na premtoi në fillim. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Dhjetor 2017 23:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera