Kthehu lart

Enca zbulon pjatën e saj të preferuar (Foto)

Enca zbulon pjatën e saj të preferuar (Foto) GazetaExpress

Këngëtarja Enca Haxhia ndan shpesh me ndjekësit e saj në rrjete sociale foto dhe video nga përditshmëria e saj.

Këtë herë ajo ka publikuar pjatën e saj të preferuar. Enca ka zbuluar për ndjekësit e saj dhe pjata më e preferuar ishin pikërisht bizelet e gatuara./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Mars 2017 23:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera