Kthehu lart

Flakë mes shalëve, Enca plas sheshit "bombat"

Flakë mes shalëve, Enca plas sheshit "bombat" GazetaExpress

Prej disa kohësh këngëtarja Enca Haxhia i ka munguar rrjeteve sociale me postimet e saj provokuese dhe seksi.

Por duket se diçka e tillë ka zgjatur pak. Këngëtarja është rikthyer me shpërthyese se kurrë, përmes një postimi në Instagram. 

Ajo shfaqet në tualet e veshur me një palë reçipeta ngjyrë bezhë ku nis e kërcen dhe më pas tregon edhe mbathjet e zeza.

Nuk mund të mbetet pa u vënë re gjoksi shpërthyes i këngëtares, e cila e tregon atë më shumë se kurrë në këtë postim. Në fytyrë, Enca shfaqet tërësisht pa grim./Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Tetor 2017 15:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera