Kthehu lart

Dua dhe Miguel publikojnë hitin ‘Lost in your light’

Dua dhe Miguel publikojnë hitin ‘Lost in your light’ GazetaExpress

Këngëtarja e njohur shqiptare me famë botërore, Dua Lipa sapo ka lansuar projektin e saj më të ri.

‘Lost in your light’, është kjo kënga më e re e Duas e cila vjen në bashkëpunim me Miguel, transmeton Gazeta Express.

Mirëpo , kjo këngë nuk është realizuar me klip.

Sa do të pëlqehet kjo këngë nga fansat e saj, mbetët të shihet./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 11:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera