Kthehu lart

Dhe super bosja largohet nga Shqipëria, ja për kë bëhet fjalë (Foto)

Dhe super bosja largohet nga Shqipëria, ja për kë bëhet fjalë (Foto) GazetaExpress

Një nga femrat më të lakuara në media numëron orët e fundit në Shqipëri. 

Modelja dhe filantropistja Emina Cunmulaj po largohet pasi ka kaluar disa ditë në vendin e saj. 

Mes pushimeve luksoze dhe ardhjes në ndihmë personave në nevojë Emina tregoi se është nëj vajksë e kudo-gjendur.

Në nëj foto të fundit të postuar në instagramin e saj ajo së bashku me vajzën kanë marrë avionin për tu kthyer sërisht në Amerikë.

/ Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 10 Gusht 2017 09:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera