Kthehu lart

Dafina Zeqiri publikon këngën e re

Dafina Zeqiri publikon këngën e re GazetaExpress

Kënga e re e Dafina Zeqirit tashmë është publikuar në platformën muzikore "Spotify".

Lajmin e publikimit të këngës "Told Ya" e bëri vet këngëtarja, përmes rrjetit social Instagram.

Dafina po ashtu i ka informuar gjithë adhuruesit e saj që videoklipi i këtij projekti do të publikohet shumë shpejt.


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 19 Shtator 2017 23:12
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera