Kthehu lart

Çfarë po bëjnë së bashku Morena dhe Noizy?

Çfarë po bëjnë së bashku Morena dhe Noizy? GazetaExpress E premte, 21 Prill 2017 12:50

Të dy janë shumë të njohur për publikun.

Bëhet fjalë për reperin e njohur Noizy dhe bukuroshen shqiptare Morena Taraku, transmeton Gazeta Express.

Si duket këto ditë ata do të përformojnë së bashku në ndonjë mbrëmje muzikore.

Këtë e ka bërë të ditur Morena.

Ajo kishte postuar një fotografi në profilin e saj në Instastory ku tregon se do të jenë në një vend së bashku me Noizyn./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 12:50
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera