Kthehu lart

Blerona nuk mund ta mbajë gjoksin nën kontroll (Foto)

GazetaExpress

Blerona Zeqiri, prezantuese tashmë e njohur për përmasat e saj të trupit, në këtë foto ku shihet se ka dalë me yjet e estradës, nuk po mundë ta mbajë gjoksin brenda fustanit të saj të kuq.

Blerona, e cila shquhet për gjoksin e saj, edhe kësaj radhe s’ka mundur ta mbajë atë brenda fustanit të saj të kuq.

Në krejt këtë fotografi, pos që janë disa yje të njohur të estradës kosovare, bie në sy tej mase veshja e saj, por edhe gjoksi gjigant.

Shikojeni fotografinë:

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Qershor 2017 12:36
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera