Kthehu lart

Bleona komplet nudo, ka mbathur veç këpucë (FOTO)

GazetaExpress

Këngëtarja e njohur shqiptare, Blerona Qereti, ka publikuar një foto artistike në profilin e saj në ‘Instagram’.

Bukuroshja në këtë fotografi e cila është pothuajse krejtësisht nudo, ka dashur t’i mbulojë linjat e saj seksi vetëm me duar.

Rikujtojmë se kjo nuk është hera e parë që këngëtarja publikon foto nudo.

Për më shumë, Express jua përcjell fotografinë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 17 Korrik 2017 12:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera