Kthehu lart

Big Brother/ Lupçe dhunohet nga tre djemtë problematikë (Foto)

Big Brother/ Lupçe dhunohet nga tre djemtë problematikë (Foto) GazetaExpress

Lupçja është një prej banorëve të Big Brother  që i pëlqen të vërë në lojë të tjerët, por këtë herë ai është “dhunuar” nga pjesa tjetër e banorëve.

Danjeli, Damiano dhe më pas edhe Olsi, e rrëzojnë dhe e mbajnë të shtrirë ndërsa me një makinë rroje i presin qimet e këmbëve.

Ideja duket se është e Danjelit, i cili pasi ndihmon Lupçen dhe Damianon që të shkundin tapetin, shkon brenda në shtëpi dhe merr makinën rroje./ Big Brother/     Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Prill 2017 14:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera