Kthehu lart

Bianca flladit gjoksin, tregon asetet në Tenerife

Bianca flladit gjoksin, tregon asetet në Tenerife GazetaExpress

Gjoksmadhja Bianca Gascoigne ka treguar hiret e saj derisa ka dal me bikine në valët e plazhit të Tenerifes

Ajo nuk është e panjohur për reklamimin e asetëve të saj dhe edhe kësaj here vajza e futbollistit Paul Gascoigne i ka treguar ato plot vetëbesim.

Këtë ajo e ka bërë gjatë ditës së sotme ku është duke kaluar pushimet në brigjet e bukura të Spanjës.

Ajo duket porsi një pikturë në plazh në fotot e fundit. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Dhjetor 2017 20:32
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera