Kthehu lart

Bes Kallaku "nxjerr zbuluar" Luanën!

Bes Kallaku "nxjerr zbuluar" Luanën! GazetaExpress

Aktori i humorit Bes Kallaku ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet me bukuroshen Valbona Selimllari, gazetarin sportiv Dritan Shakohoxha si dhe këngëtaren Rozana Radi.

Të gjithë këta personazhe të njohur janë mbledhur në një nga skuadrat e emisionit të moderatores Luana Vjollca, “Shiko kush luan”. Mesa duket Besi i ka ‘prishur’ pak surprizën Luanës./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 23 Nentor 2017 11:54
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera