Kthehu lart

Atmosferë Krishtlindjesh në shtëpinë e Ledina Çelos!

Atmosferë Krishtlindjesh në shtëpinë e Ledina Çelos! GazetaExpress

Këngëtarja Ledina Çelo ka publikuar në rrjete sociale disa foto në të cilat ka treguar atmosferën festive në shtëpinë e saj, së bashku me fëmijët.

Më në formë se kurrë dhe më shtëpinë e areduar me shije Ledina ka treguar edhe njëherë se di të jetë një amvisë mjaft e mirë, ndërkohë që prej vitesh me familjen e saj jeton në Gjermani./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 07 Dhjetor 2017 10:02
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera