Kthehu lart

Angela “kall” londinezët (Foto)

Angela “kall” londinezët (Foto) GazetaExpress E hënë, 20 Mars 2017 23:44

Modelja e njohur me prejardhje shqiptare, Angela Martini duket se të gjitha punët i ka në ‘terezi’.

Martini aktualisht ndodhet për një vizit në Londër, shkruan Indeksonline. 

Nga atje ajo ka bërë një paraqitje në rrjetet sociale.

E veshur me shumë stil ajo duket për bukuri.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Mars 2017 23:44
    Autori: GazetaExpress
    • Majk nervozohet keq (Foto) 0

    Të tjera