Kthehu lart

Angela “kall” londinezët (Foto)

Angela “kall” londinezët (Foto) GazetaExpress E hënë, 20 Mars 2017 23:44

Modelja e njohur me prejardhje shqiptare, Angela Martini duket se të gjitha punët i ka në ‘terezi’.

Martini aktualisht ndodhet për një vizit në Londër, shkruan Indeksonline. 

Nga atje ajo ka bërë një paraqitje në rrjetet sociale.

E veshur me shumë stil ajo duket për bukuri.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 20 Mars 2017 23:44
  Autori: GazetaExpress

  Merr lajmet e fundit

  • E pabesueshme por Blerona përpara ishte modele (Foto) 0

  Të tjera