Kthehu lart

Andrra feston ditëlindjen, zbulon diferencën e moshës me Sinanin (Foto)

Andrra  feston ditëlindjen, zbulon diferencën e moshës me Sinanin (Foto) GazetaExpress

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha  feston sot ditëlindje.

 Bukuroshja Andrra Destani, nënë e Ansit të vogël  mbush sot 22 vjeç.

Bashkëshorti i saj, Sinan Hoxha është më shumë se dy dekada më i madh se ajo.  Këngëtari ka mbushur 41-vjeç edhe pse nuk i tregon fare. 

Ata janë një nga çiftet më të dashuruar të skenës shqiptare, të cilët kanë vërtëtuar se këto diferenca nuk përbëjnë asnjë problem për ta./ Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 12:04
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera