Kthehu lart

Alesia Bami "ndez" rrjetin, më seksi se asnjëherë më parë!

Alesia Bami "ndez" rrjetin, më seksi se asnjëherë më parë! GazetaExpress

Velina e emisionit “Stop” Alesia Bami shquhet për fotot e saj provokuese dhe ekspozimit e formave të saj.

E veshur me një fustan të shkurtër, ajo ka ekspozuar dekoltenë e hapur dhe gjithashtu edhe pjesën e këmbëve. Edhe këtë herë Alesia ia ka arritur të “ndezë” rrjetin me postimin e saj./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 08 Mars 2018 22:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera