Kthehu lart

Afrona habit fansat, publikon foto se si duket kur është pa grim (Foto)

Afrona habit fansat, publikon foto se si duket kur është pa grim (Foto) GazetaExpress

Modelja dhe blogerja e njohur Afrona Dika është shumë e përfolur në mediet rozë.

Afrona si duket nuk e ka problem të del para fansave të saj edhe kur është pa grim, transmeton Gazeta Express.

Ajo pak minuta më parë në profilin e saj në Istagram ka publikuar një fotografi ku ka bërë një krahasim të vetës se si duket kur është pa grim dhe kur është me të.

Megjithatë kjo foto dëshmon se ajo duket bukur edhe kur është natyrale./Gazeta Express/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 21 Prill 2017 12:34
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera