Kthehu lart

Adonisi s’po “ia prish tymin” Teutës (Foto)

Adonisi s’po “ia prish tymin” Teutës (Foto) GazetaExpress

Teuta dhe Adonisi përbëjnë një nga çiftet më të bukura publike. Ani pse Adonisi nuk e do fare jetën publike, ai është bërë mjaftë i njohur nga të gjithë

Epo, kjo është "fatura" që duhet "paguar" kur zgjedh ta kesh në krahë një person të njohur ose thënë më mirë aktoren Teuta Krasniqi.

Teuta dhe Adonisi pos që duken mirë, ata duken shumë komod në krahët e njëri tjetrit dhe jeta në çift po u shkon për mrekulli, shkruan "Kosovarja".

Aktorja ka thënë se Adonisi nuk ja prish tymin.

Epo, ku ka më mirë. 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 20 Mars 2017 22:52
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera