Kthehu lart

Adelina Ismaili bëhet nënë, publikohet foto e parë e fëmijës (Foto)

Adelina Ismaili bëhet nënë, publikohet foto e parë e fëmijës (Foto) GazetaExpress

Këngëtarja Adelina Ismaili është bërë nënë për herë të parë.

Lajmin e ka bërë të ditur bashkëshorti i saj Val Krasniqi përmes një fotografie të hedhur në llogarinë e tij në Facebook.

Në foto shihet dora e tij, dora e Adelinës dhe dora e fëmijës që është i gjinisë mashkull.

Gjinia është kuptuar nga komentet uruese të miqve të tij në Facebook që e uronin për lindjen e djalit.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 18 Prill 2017 20:22
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera