Kthehu lart

Adea Pula ka vendosur t'ju kallë me të pasme (FOTO)

Adea Pula ka vendosur t'ju kallë me të pasme (FOTO) GazetaExpress E hënë, 20 Mars 2017 07:30

Adea Pula njëra nga vajzat më simpatike që dikur ishte prezente në skenën muzikore,po lë nam në rrjete sociale.

Ajo para pak çastesh ka postuar një foto në Instagram ku shfaqë fundshpinën e saj,e mbishkrimi kjo foto mbanë “Ti ende vazhdon të më kërkosh në ç’do grua”.

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 20 Mars 2017 07:30
  Autori: GazetaExpress

  Merr lajmet e fundit

  • E pabesueshme por Blerona përpara ishte modele (Foto) 0

  Të tjera