Kthehu lart

A mund ta imagjinoni si dukej Blerandi kur ishte në klasë të parë (Foto)

A mund ta imagjinoni si dukej Blerandi kur ishte në klasë të parë (Foto) GazetaExpress E hënë, 20 Mars 2017 23:48

Si fëmijë ai ndoshta edhe nuk ka pasur ambicie politike, por sot drejton një Ministri mjaft të rëndësishme në Kosovë.

Ministër i Zhvillimit Ekonomik, Blerand Stavileci, është bërë nostaligjikë për fëmijërinë e tij dhe ka publikuar disa fotografi në kohën kur ishte vetëm 7 vjeç, shkruan Magazina.al

Stavileci ka hapur arkivat duke sjell pamje të vitit 1987, kur ai ishte fëmijë.

Më poshtë ju sjellim pamje nga fëmijëria e Stavilecit: 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 20 Mars 2017 23:48
  Autori: GazetaExpress

  Merr lajmet e fundit

  • E pabesueshme por Blerona përpara ishte modele (Foto) 0

  Të tjera