Shikoni brenda apartmentit 14 milionë dollarësh që Kanye i dhuroi Kim-it - Gazeta Express

Shikoni brenda apartmentit 14 milionë dollarësh që Kanye i dhuroi Kim-it

31/12/2018 13:18

Siç mund ta keni dëgjuar Kanye West i bëri një dhuratë prej 14 milionë dollarësh Kim Kardashian për Krishtlindje, pikërisht një apartament në zonën më ekskluzive të Miamit, e quajtur ndryshe dhe “Plazhi Bunker i Miliarderëve”.

Pa kaluar shumë kohë, fotot e para të apartamentit luksoz të yllit të “Keeping Up With The Kardashinas” kanë dalë dhe le të themi që e meriton çmimin me të cilin vlerësohej.

Banesa ka 4 dhoma gjumi, 5 banjo dhe një taracë super të madhe. Hapësira e apartamentit është reth 4700 metra katror, e rehatshme ë?