“Për një vit ndaheni ti dhe Genci”, Eni e mbyt me përgjigjen komentuesin - Gazeta Express

“Për një vit ndaheni ti dhe Genci”, Eni e mbyt me përgjigjen komentuesin

06/01/2019 14:42

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kanë vetëm pak ditë që kanë bërë publike lidhjen e tyre të dashurisë. Edhe pse shumë ndjekës të dy këngëtarëve mezi kanë pritur t’i shohin bashkë ka dhe nga ata skeptikët që vënë në dyshim dashurinë e tyre.