Majk shkon në pushime me të dashurën e re, por diçka e çuditshme po ndodh - Gazeta Express

Majk shkon në pushime me të dashurën e re, por diçka e çuditshme po ndodh

30/04/2018 9:22

Ai ishte shumë i përfolur për lidhjen e tij me bukuroshën Majlinda Zeka me të cilën kanë një djalë, por që nuk janë më bashkë, shkruan ORAvip.

Pas kësaj, vëmendja ishte tek e dashura e re e Majkut me të cilën u kap ‘mat’ disa herë, por që asnjëherë nuk e bëri publike.

Tashmë është publike lidhja e tij, madje ai ka shkuar edhe në pushim me të dashurën.
Ai publikoi nga atje vetëm këmbët e tij dhe të së dashurës