Lori Hoxha vajzë mistrece, tregon një nga prapësitë që bënte në shkollë


29/04/2018

Trashëgimtarja e Top është kthyer në një model për vajzat e reja që ato të inspirohen me tendencat më të fundit të modës dhe se si mund të kurojnë imazhin e tyre.
Lori është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpalos stilin dhe sharmin e saj e jo më kot numëron shumë ndjekës. 

Ajo të jep përshtypje e gocës së urtë, të zgjuar, por ja që nuk paska qenë e tillë. Madje Lori paska neglizhuar edhe orët e mësimit për të luajtur “Temple Run” në iPod.
Nuk e shpikëm ne këtë, por na e tregoi Lori në Instastory ku publikoi një thënie që nënkuptonte atë që thamë më lart dhe ajo e kujtonte me shumë nostalgji.

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart