Kjo s’është normal: Kim Kardashian, bombastike si gjithnjë


12/06/2018

Dhe, Kim Kardashian ka treguar se dieta e saj dhe plani i saj i ushtrimeve fizike po funksionojnë për të mjaft mirë.

Seksbomba amerikane është shfaqur e veshur me rroba të ngushta në Kaliforni, të cilat ia nxirrnin në pah trupin marramendës.

Ylli televiziv, 37-vjeçare, është dukur vërtet seksi rrugëve të Kalabasasit, duke tërhequr vëmendje me format e saj të jashtëzakonshme. /Express/

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart