Kelly Brook, seksi me xhinse të shkurtra


29/04/2018

Modelja dhe aktorja britanike ka postuar në Instagram një foto nga vera e kaluar, ku shihet me xhinse të shkurtra dhe të ngushta.

38-vjeçarja, e cila është e lidhur me modelin 32-vjeçar Jeremy Parisi, mori lavdërime për këtë foto. 

“Bukuria jote e bën natyrën edhe më të bukur”, shkruan një fans i saj. /TCh

Te fundit nga kategoria


Kthehu lart