Futbollisti me famë botërore fiksohet pas Taynës, reagon reperja - Gazeta Express

Futbollisti me famë botërore fiksohet pas Taynës, reagon reperja

08/01/2019 14:25

Tanimë fama e Taynës po kalon edhe jashtë kufijve dhe futbollisti i famshëm i BorussiaDortmund, Mahmoud Dahoud duket se është fiksuar me këngën “Pow pow” të reperes shqiptare.

Ai ka publikuar në Instastory një video të realizuar gjatë pushimeve dhe në sfond dëgjohet“Pow Pow”. Dahoud i ka bërë tag Taynës dhe ajo e ka ripostuar duke e falenderuar futbollistin.