Kthehu lart

Treni godet një veturë në Fushë Kosovë

Treni godet një veturë në Fushë Kosovë GazetaExpress

Në rrugën “Naser Sekiraqa” në fshatin Bellaqevc të Fushë Kosovës, një veturë është përplasur me trenin që udhëton nga Prishtina për në Pejë.

Aksidenti ka ndodhur para pak minutash, ndërsa policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe raportohet se nuk ka të lënduar, njofton KosovaPress.

    Data: 17 Shkurt 2017 19:28
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera