Kthehu lart

Shpend Ahmeti parkon veturën në vend të ndaluar (Foto)

GazetaExpress

​Vetura zyrtare e kryetarit të Prishtinës, Shpend Ahmeti sot pasdite është parë e parkuar në rrugë në vendin ku është i ndaluar parkimi i automjeteve, e edhe i atyre zyrtare.

Gjatë kësaj kohe kryetari Ahmeti ka qëndruar në një kafene, shkruan portali 'Koha'. 

Koha.net mëson se ai është parë duke dalë nga vetura dhe duke u futur në kafene.

Policia e trafikut nuk u bë e gjallë. 


    Data: 19 Maj 2017 18:06
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera