Kthehu lart

SHBA, polici qëllon me armë shoferin (VIDEO)

SHBA, polici qëllon me armë shoferin (VIDEO) GazetaExpress

Këto pamje i përkasin momentit kur një oficer policie në Teksas, SHBA, qëllon për vdekje një person, edhe pse ai ishte i paarmatosur.

Shoferi nuk iu bind urdhrit për të ndaluar dhe polici e ndoqi për disa minuta. Por, kur ai më në fund ndaloi dhe tentoi të dilte nga makina, shoferi është qëlluar, duke mbetur i vdekur.

Ndërkaq, oficeri i policisë është vendosur nën hetim për aktin e kryer.

  Data: 21 Prill 2017 11:35
  Autori: GazetaExpress
  • Bllokohet kufiri më i madh në botë

   Bllokohet kufiri më i madh në botë 0

  Të tjera