Kthehu lart

SHBA, polici qëllon me armë shoferin (VIDEO)

SHBA, polici qëllon me armë shoferin (VIDEO) GazetaExpress E premte, 21 Prill 2017 11:35

Këto pamje i përkasin momentit kur një oficer policie në Teksas, SHBA, qëllon për vdekje një person, edhe pse ai ishte i paarmatosur.

Shoferi nuk iu bind urdhrit për të ndaluar dhe polici e ndoqi për disa minuta. Por, kur ai më në fund ndaloi dhe tentoi të dilte nga makina, shoferi është qëlluar, duke mbetur i vdekur.

Ndërkaq, oficeri i policisë është vendosur nën hetim për aktin e kryer.

    Data: 21 Prill 2017 11:35
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera

    • Shtyhet seanca kundër Murat Mehës 0

    • "First Daughter“ Ivanka Trump në Berlin 0