Kthehu lart

Mos u nisni drejt Aeroportit të Prishtinës, një aksident e ka bllokuar gjithë rrugën

Mos u nisni drejt Aeroportit të Prishtinës, një aksident e ka bllokuar gjithë rrugën GazetaExpress

​Një aksident komunikacioni ka ndodhur mëngjesin e sotëm mes një kamioni dhe një veture në rrugën që të çon në aeroportin “Adem Jashari” në Prishtinë

Aksidenti ka shkaktuar kolona të gjata në atë rrugë.

Nga terreni nuk raportohet për të lënduar përveç dëmeve materiale, shkruan Arbresh.info.

Policia shihet të ketë dalë në vendin e ngjarjes.


    Data: 21 Shtator 2017 09:26
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera