Kthehu lart

Mësohet identiteti i të vrarëve në Gjakovë

GazetaExpress

Dy persona kanë mbetur të vrarë mbrëmjen e sontme në fshatin Jahoc të Gjakovë.

Viktimat janë P.M dhe K.M.

Ende nuk dihen motivet.

Ndërkohë policia në vendin e ngjarjes ka gjetur një revole.

    Data: 16 Korrik 2017 21:08
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera