Kthehu lart

IPKO sot dhuron 2 nga 10 VETURAT, dhe shumë dhurata tjera!

IPKO sot dhuron 2 nga 10 VETURAT, dhe shumë dhurata tjera! GazetaExpress

​​​Shumë prej nesh sot do të jemi pranë ekraneve, pasi duke filluar nga ora 18:00, në emisionin Ora e Pasditës në Klan Kosova do të bëhet tërheqja e fituesve të javës së parë të lojës së madhe shpërblyese të IPKO-së.

Për ju që ende nuk jeni të informuar apo nuk keni marrë pjesë, IPKO po dhuron 100 dhurata ekskluzive, ku ndër to janë edhe 10 VETURA - 3 x Toyota YARIS, 3 x Renault CAPTUR, 2 x Nissan QASHQAI, 1 x Toyota RAV4 dhe premia kryesore Mercedes-Benz GLE.

Për të marrë pjesë në lojë duhet thirrni kodin *100# dhe të aktivizoni pakon e internetit me 10GB për 2.5EUR.

Përveç 10 veturave, do të dhurohen edhe:

10 x iPhone X,

10 x iPhone 8

10 x Samsung Galaxy S8

10 x Samsung Tablet

10 x iPad

10 x Laptop

10 x kupon në vlerë 1500Eur për udhëtime, në vendin ku ju keni dëshirë

10 x 500 Euro (cash)

10 x shërbime të IPKO (Duo Premium 1 vjeçare apo kupon në vlerë 300Eur për telefon/a).

Sot do të dhurohen gjithsej 20 shpërblime – 1 Renault CAPTUR, 1 Toyota Yaris dhe nga 2 shpërblime të tjera.

Tërheqjen mund ta ndiqni edhe LIVE në Facebook në faqen e IPKO dhe KlanKosova, duke filluar nga ora 18:00 gjatë emisionit Ora e Pasditës.


    Data: 23 Nentor 2017 14:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera