Kthehu lart

Gjini: Kështu është dashur të veprojë Mustafa kur u arrestua Haradinaj (Video)

Gjini: Kështu është dashur të veprojë Mustafa kur u arrestua Haradinaj (Video) GazetaExpress E mërkurë, 11 Janar 2017 21:13

“Në momentin kur është ndaluar Ramush Haradinaj në Francë me fletëarrest të Serbisë, kryeministri Mustafa është dashtë të dalë menjëherë në konferencë dhe të thotë se që nga sot i suspendojmë të gjitha format e bisedimeve me Serbinë”.

Kështu ka deklaruar deputeti i AAK-së, Ardian Gjini në emisionin “Rrokum Roll”.

“Ne s’mundemi me qenë inferiorë tërë jetën dhe Serbia me na akuzu vazhdimisht”, ka theksuar Gjini.

    Data: 11 Janar 2017 21:13
    Autori: GazetaExpress
    • Siri: Lind fëmija me dy koka 0

    Të tjera