Kthehu lart

Gjilan, një grua ka kërguan trajtim mjekësor nga konsumimi i marihuanës

Gjilan, një grua ka kërguan trajtim mjekësor nga konsumimi i marihuanës GazetaExpress

Një grua nga Gjilani ka kërkuar trajtim mjekësor në spitalin e këtij qyteti, pasi që e njëjta dyshohet se ka konsumuar një cigare me substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, raportohet se lidhur me këtë rast është arrestuar një burrë dhe me urdhër të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar me procedurë të rregullt.

  Data: 15 Shkurt 2017 12:14
  Autori: GazetaExpress

  Të tjera

  • Lajm fantastik për shqiptarët në Gjermani

   Lajm fantastik për shqiptarët në Gjermani 0

  • Sot mblidhet Kryesia e Kuvendit

   Sot mblidhet Kryesia e Kuvendit 0